BMA

Aklındaki Müziği

Gerçeğe Dönüştür

Parçalarınızı evrensel, teorik ve armonik standartlarda, seçtiğinizmüzik türünün sistemleri içinde yaratıcımelodiler ve akorlar kullanarak yazabileceksiniz.

BeatMakers Academy

Elektronik Müzik Dersleri

Yapmak istediğiniz elektronik müzik türlerini ele alarak, bu türlerin armonik yapılarını, ses özelliklerini, aranje kurallarını inceliyor, ses tasarımı, efekt, mix & masteringlerinin nasıl yapıldığını en güncel tekniklerle size öğretiyoruz

Ekibimizle Tanışın

Gerçek Dorman

Ses Tasarımcı / Müzisyen

1996 yılında davul ve perküsyon çalmaya başlamış, Berklee College of Music’de Prof. Rod Morgenstein, Prof Yoron Israel, Dr. Jim Payne gibi dünyaca ünlü davulculardan Rock, Funk ve Caz davulculuğu üzerine eğitim almıştır. Bu eğitimin üzerine yine Berklee College of Music de “Elektronik Müzik Prodüksiyonu ve Ses Tasarımı” eğitimi almıştır. 2003 senesinde multi-perküsyon alanında çalışmalar yapmaya başlamıştır. 2005 yılında profesyonel davul ve perküsyon eğitmeni olmuştur. 2013 yılında Görünmez Adam Yayınları'ndan yayınlanan “D52 Davul Metodu – 52 Haftada Temel Davul Dersleri” adlı Türkiye’nin 3. ve en kapsamlı davul kitabını yazmıştır. Profesyonel eğitimcilik ve müzisyenlik hayatına devam eden Gerçek Dorman şu anda KV331 Audio yazılım firmasında SynthMaster, SynthMaster iOS, SynthMaster One synthesizer yazılımları için ses tasarımcılığı ve ürün yöneticiliği yapmaktadır.

Gözde Dorman

Besteci / Çellist / Müzik Eğitmeni

Müzik eğitimine ilkokul 1.sınıftan itibaren Bilkent Sahne Sanatları Fakültesi Adnan Saygun Müzik Hazırlık İlköğretim Okulu’nda yetenek sınavlarını tam burs ile kazanarak viyolonsel ve piyano ana sanat dalında başladı. Orta öğretiminde Hacettepe Devlet Konservatuvarı Çello Bölümü'nü bitirdi. Lisans eğitiminde ise Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda «Müzik Teorisi ve Kompozisyon» dalını Onur derecesiyle tamamladı. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Müzik Öğretmenliği formasyon programını bitirerek müzik öğretmeni oldu. Özel okul ve kurslarda tören, atölye, koro ve bando çalışmaları yaptı. Festival proje moderatörlüğü ve özel şirketlerde çeşitli gösteriler ve etkinlikler düzenledi. Ayrıca, Atlas Eğitim ve Koçluk Programı'nı başarı ile tamamladı. Eğitim Öğrenci-Veli Koçluğu belgesi ile Bilişsel Gelişim sertifikalarını almaya hak kazandı. Rhythm Kitchen, Çocuklar için Uzay Müzikleri Atölyeleri ve Altın Şarkılar Gösterisi gibi bir çok imza projeleri bulunmakta ve halen bu atölyelerle birlikte her yaştan öğrenciye eğitici sınıf atölyeleri vermektedir.

BeatMakers Academy

Online Derslerinde

Beatmakers Academy'de kazandığınız tüm müzik donanımları ve teknik bilgiler ile kendi bestelerinizi ve prodüksiyonunuzu dizayn edebileceksiniz.

İletişim

BeatMakers Academy ile

Online eğitimler ve son teknoloji araçlarla müzik prodüksiyonu ve kompozisyonu öğrenin.

İletişim